logo-circle
Fundacja Na Rzecz Pomocy Chorym Na Białaczki

III Gala Charytatywna

 

w Walewicach

Sobota, 14 września 2024

Rejestracja
Aukcja charytatywna

Aukcja charytatywna jest głównym punktem programu gali.  Środki pozyskane z licytacji przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców i sponsorów zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych fundacji.

Katalog aukcji
Atrakcje Gali

Cześć oficjalna gali zostanie zwieńczona grillem na świeżym powietrzu w parku Pałacu. Po wspólnym biesiadowaniu będzie możliwość kontynuowania zabawy przy muzyce w piwnicach Pałacu.

Atrakcje gali
Pałac i stadnina

Pałac Walewice wraz z otaczajacym go parkiem, to jedna z najcenniejszych i napiękniejszych siedzib magnackich w środkowej Polsce. Jest to niezwykle czarujące miejsce nadające gali niepowtarzalną atmosferę. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w Pałacu.

Rezerwacja noclegu
image001
Przekaż przedmiot na aukcje
0 przedmiotów na licytacje

Zebrane fundusze w całości zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji.

Agenda:

wkrótce ...

Więcej
Jak wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji
Miejsce

Sprawdź gdzie odbywa się Gala Charytatywna

 

Dojazd
Dla Darczyńców

To wspaniałe wydarzenie nie odbyłoby się bez wsparcia i zaangażowania sponsorów i naszych partnerów. Fundacja zaprasza do wsparcia gali charytatywnej. Jeżeli widzisz przestrzeń, masz pomysł na udział w gali prosimy o kontakt z nami.

Zostań Darczyńcą
Dla wolontariuszy

Gala charytatywna to przedsięwzięcie na dużą skalę. Jest to wydarzenie, które wymaga ciągłego wsparcia przez cały rok. Niemniej jednak, największy wysiłek organizacyjny jest w trakcie jej trwania. Jeżeli chcesz pomóc skontaktuj się z nami.

Zgłoś wolontariat
mwitkowski
dr Michał Witkowski

prezes zarządu

Po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2010 roku, rozpoczął pracę w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca USK im. WAM w Łodzi, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz obronił pracę doktorską w dziedzinie kardiologii pt. "Częstość występowania bezobjawowego migotania przedsionków u pacjentów z implantowanym kardiostymulatorem". Od 2017 roku pracuje w Oddziale Hematologii WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi na stanowisku starszego asystenta, gdzie uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie hematologii. Jego główne zainteresowania naukowe dotyczą tematyki zaburzeń krzepnięcia ze szczególnym uwzględnieniem małopłytkowości immunologicznej.

 

Do zobaczenia w Walewicach!